Ф.И.О.эксперта-кинолога год рожд. образование  категория породы
1.
Беляев Юрий Фёдорович 
1932 КНТ Всесоюзная 
 Все породы
2.  
Беляева Лидия Всеволод
 

1938

Высшее Национальная Легавые

3.


  Токарев Валерий Павлович

1937 Высшее Национальная Норные
4.
 Беляев Алексей Юрьевич
1962 Высшее 1-я категория  Легавые

5.


Беляев Сергей Юрьевич

1965 КНТ 1-я категория Легавые и Норные
6.
 Ольховников Евгений Иванович
1936 Высше 1-я категория  Легавые
7.  Помагайко Александр Петрович 1950 Среднее 1-я ктегория Норные
8.
   Шлайфер Виталий Григорьевич
- Высшее 1-я категория Легавые

9. 


 Иванько Олег Григорьевич

1955 Высшее, ДНМ 2-я категория Спаниели
10. Дяченко Инна Евгеньевна 1969 Среднее 2-я категория  Норные
11.
 Лугинин Николай  Сергеевич
- Высшее 2-я категория Легавые
12. Кириченко Константин Степанович 1971 Высшее 2-я категория Лайки

13.

Чувалов Виталий Петрович
1979 Высшее 2-я категория Легавые






Шановні друзі, Федерація мисливського собаківництва України, вітає наших колег, з  присвоєням категорій експертів-кінологів:

НАЦІОНАЛЬНА КАТЕГОРІЯ ЕКСПЕРТА – КІНОЛОГА ПРИСВОЄНА:

 Переходову В.І. – по випробуванням групи порід спанієлі.

 І КАТЕГОРІЯ ЕКСПЕРТА –КІНОЛОГА ПРИСВОЄНА:

 Кравець С.А.- по породам та випробуванням групи порід лягаві.

  І І КАТЕГОРІЯ ЕКСПЕРТА –КІНОЛОГА ПРИСВОЄНА:

 Домашовцю О.І. – по випробуванням групи порід спанієлі.

Калінка С.В. – по породам та випробуванням групи порід лягаві та спанієлі.

Мельник Ф.Ф. – по випробуванням групи порід хорти.

Федорченко Г.А. – по випробуванням групи порід лягаві.

Соболевський Р.В. – по випробуванням групи порід лягаві.

Артеменко В.А. – по випробуванням групи порід гончаки.

Дадонов О.Л. – по випробуванням групи порід гончаки.

Пастернак Д.А. – по випробуванням групи порід лайки.

Дрокін В.В. – по випробуванням групи порід лайки.

Пальчикевич М.П. – по породам та випробуванням групи порід лайки.

Волошин В.В. – по випробуванням групи порід лайки.

Докійчук О.В. - по випробуванням групи порід норні ( самостійну практику дозволити після стажування з експертом Національної категорії на норі «8 — ці», обов’язковим написанням звіту та отриманням позитивної рекомендації від експерта – екзаменатора).

Дзюба В.І. – по випробуванням групи порід норні ( самостійну практику дозволити після стажування з експертом Національної категорії на норі «8 — ці», обов’язковим написанням звіту та отриманням позитивної рекомендації від експерта – екзаменатора).

Цяпало В.І. – по випробуванням групи порід норні ( самостійну практику дозволити після стажування з експертом Національної категорії на норі «8 — ці», обов’язковим написанням звіту та отриманням позитивної рекомендації від експерта – екзаменатора).

Шульженко Ф.І. - по випробуванням групи порід норні ( самостійну практику дозволити після стажування з експертом Національної категорії на норі «8 — ці», обов’язковим написанням звіту та отриманням позитивної рекомендації від експерта – екзаменатора).

Демьяненко А.І. - по випробуванням групи порід норні ( самостійну практику дозволити після стажування з експертом Національної категорії на норі «8 — ці», обов’язковим написанням звіту та отриманням позитивної рекомендації від експерта – екзаменатора).

Мазур О.В. – по породам групи порід лягаві — самостійну практику дозволити після трьох років стажування.

 



Наши партнеры

Форма входа

Логин:
Пароль: